Menu użytkownika

Header Bg MAIN

Popraw widoczność swojej firmy w sieci z nami. Nasz katalog firm jest w pełni (i dożywotnio) bezpłatny, responsywny oraz posiada linki dofollow! Dzięki nam pozycjonowanie Twojej firmy będzie jeszcze skuteczniejsze. Zarejestruj się i dodaj prezentację - to zajmie dosłownie kilka minut. Każdy wpis jest pozycjonowany co gwarantuje, że natychmiast po dodaniu, Twoja firma zostanie zindeksowana przez Google

Darmowa reklama dla Twojej firmy. Docieraj do nowych Klientów

Darmowa reklama dla firmy - katalog firm Firmator.pl

Tysiące internautów przeszukuje dziennie internet w poszukiwaniu wszelakiego rodzaju usług, produktów lub miejsc. Jeśli chcesz zwiększyć swoją szansę, żeby znaleźli również Ciebie - nasz katalog firm jest krokiem w dobrą stronę! Ideą firmator.pl jest zwiększenie widoczności Twojej firmy w sieci poprzez lepsze pozycjonowanie, zwiększenie dotarcia do potencjalnego Klienta, profesjonalną i w pełni responsywną prezentacje, dzięki której reklama u nas wygląda wiarygodnie.

Krótko po dodaniu do naszego katalogu, każdy wpis jest indeksowany przez wyszukiwarkę Google. Jeśli posiadasz stronę internetową pamiętaj - każda reklama posiada możliwość zamieszczenia linku prowadzącego bezpośrednio do Twojej strony internetowej co dodatkowo wspiera pozycjonowanie Twojej marki. Każdy link posiada atrybut "dofollow" masz więc pewność, że czas poświęcony na dodanie wpisu nie będzie czasem straconym!

Darmowy katalog firm z szerokim dotarciem do Klienta docelowego - dlaczego akurat Firmator? Posiadamy szereg portali partnerskich o podobnej tematyce, która gwarantuje tematyczne dopasowanie do promowanej treści, dbamy o jakość linków które prowadzą do katalogu oraz dbamy o to by każda prezentacja indeksowała się poprawnie. NIE MA OBAWY, że nasz katalog będzie kiedykolwiek płatny. Jeśli zależy Ci na lepszym dotarciu do odbiorców - zachęcamy do kontaktu mailowego w celu przedstawienia propozycji reklamowych w wersji płatnej. Jeśli jednak tego nie chcesz - żadna opłata nigdy nie zostanie od ciebie pobrana. 

Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS

Dodaj do ulubionych
Kontakt Al. Jana Pawła II 15
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 60 69
http://osrodekwypoczynkowy.pl/

Opis

Naszym Gościom przygotowaliśmy 2 pokoje 1-osobowe, 5 pokoi 2-osobowych, 9 pokoi 2-osobowych z balkonem oraz 4 pokoi 3-osobowych, a także jeden 4-osobowy. Wszystkie nasze pokoje są przytulne i zostały urządzone w klasycznym stylu. Wyposażone są w czajniki elektryczny oraz telewizor z płaskim ekranem. W każdym pokoju znajduje się także łazienka z prysznicem. W każdym pokoju zapewniamy bezpłatne Wi-Fi. Pokoje, które posiadają balkony posiadają także na wyposażeniu cichą hotelową mini lodówkę.

Nasz ośrodek posiada w swojej ofercie dwie opcje wyżywieniowe. Pierwszą z nich jest serwowane na miejscu, każdego poranka zróżnicowane śniadanie w formie bufetu z daniami na ciepło i zimno. Drugą opcją wyżywienia jest forma obiadów/obiadokolacji serwowana w zaprzyjaźnionej partnerskiej restauracji Sjesta. W okresie letnim posiadamy także ogródek restauracyjny.

Dodatkowo naszym Gościom udostępniamy ogólnodostępny prosto wyposażony aneks kuchenny z lodówką i mikrofalówką oraz przyborami kuchennymi. Do Państwa dyspozycji jest także grill oraz bezpłatny parking. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój, Dolnośląskie
Al. Jana Pawła II 15 , 57-350 Kudowa Zdrój

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu