Menu użytkownika

Header Bg Front

Oddłużanie - realna pomoc dla dłużników

Dodaj do ulubionych
Kontakt 577808806
www.antywindykator.net

Opis

Oddłużanie dla wszystkich tych, którzy chcą wyjść z długów. Antywindykacja, sporządzanie pism, dokumentów, wniosków, odwołań i reklamacji. Wiele lat doświadczenie w branży windykacyjnej gwarantuje skuteczne działania i profesjonalną obsługę. Zgłoś się do nas jeżeli twój dług jest na etapie: polubownym, sądowym, egzekucyjnym, pokomorniczym. Reprezentujemy interes dłużnika przed wierzycielem oraz prowadzimy negocjacje z windykacją. Dbamy o to, żeby ograniczyć koszty dłużnika przez cały okres oddłużania. Sporządzamy Sprzeciw od Nakazu Zapłaty oraz pomagamy rozłożyć dług u komornika na raty. Piszemy Pozew Przeciw egzekucyjny, a także pomagamy przygotować dokumenty w celu ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Jeżeli chcesz wiedzieć jak wyjść z długów, postaw na oddłużanie z nami!

Lokalizacja

Trzebnica, Dolnośląskie
Św. Jadwigi, 11/4, 55-100

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu