Menu użytkownika

Header Bg Front

Góralska Park - powierzchnie i biura do wynajęcia we Wrocławiu

Dodaj do ulubionych
Kontakt GÓRALSKA 46
53-110 WROCŁAW
884 984 000
http://goralskapark.pl/

Opis

Góralska Park to park przemysłowy o doskonałej lokalizacji - w jednej z najatrakcyjniejszych części Wrocławia, niespełna półtora kilometra od centrum rynku wrocławskiego. Jego lokalizacja gwarantuje, że niezależnie czy poszukują Państwo biura pod prowadzenie działalności gospodarczej, open space czy po prostu powierzchni magazynowych - jesteśmy dla Państwa dobrym partnerem do współpracy. 

W naszej ofercie znajdują się powierzchnie biurowe, hale produkcyjne i magazynowe wiaty oraz place utwardzone i nieutwardzone. Cały obiekt jest ochroniony i objęty monitoringiem. Nasi klienci mają zapewniony dostęp do obiektu przez 24 godziny, 7dni w tygodniu.

Jeśli więc poszukują Państwo hale do wynajęcia we Wrocławiu – zachęcamy do poznania naszej oferty, która chętnie dopasujemy do indywidualnych wymagań

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
GÓRALSKA 46, 53-110 WROCŁAW

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu