Menu użytkownika

Header Bg Front

PIANKA GOLIK ŁEPKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Dodaj do ulubionych
Kontakt 228273003
http://piankaztanka.pl/

Opis

Pianka z Tanka - całodobowa restauracja w Warszawie

Połączenie świetnego jedzenia i najlepszego, świeżego piwa w jednej, całodobowej restauracji?
Zapraszamy do Pianki, jeden z najlepszych całodobowych restauracji w Warszawie, która zachwyca nie tylko jakością i smakiem swoich dań, ale również wykwalifikowaną obsługą i świetną atmosferą.
Naszą specjalnością jest specjalne, świeże, 14-dniowe piwo nalewane ze specjalnych tanków. Dzięki nim piwo zawsze jest świeże, posiada niezwykły aromat i smak.
Nasza restauracja to połączenie wielkiej miłości zarówno do jedzenia, jak i dobrego piwa. Codziennie gościmy wielu zadowolonych gości.Organizujemy również wiele imprez okolicznościowych, dla których przygotowujemy zawsze indywidualną, specjalnie przygotowaną ofertę.
Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji - 24 godziny na dobę!

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Zgoda 12, 00-012

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu