Menu użytkownika

Header Bg Front

Art Of Emotions - kamerzysta w Krakowie

Dodaj do ulubionych
Kontakt 884 327 324
http://artofemotions.pl/

Opis

Planujesz organizację wesela i poszukujesz profesjonalnego kamerzysty, który utrwali na filmie wszystkie najważniejsze chwile z tego wyjątkowe dnia? Przedstawiamy Ci wyspecjalizowaną firmę Art Of Emotions, która kreatywnie i nieszablonowo podchodzi do wideofilmowania ślubów i wesel. Dzięki nam Twój film weselny będzie oryginalny i na pewno zachwyci wszystkich. Dla naszych kamerzystów najważniejsze jest uchwycenie wszystkich emocji, jakie towarzyszą parze młodej w tym wspaniałym dniu. Korzystamy z najnowszego sprzętu, który pozwala nam filmować w najwyższej jakości, czyli w Full HD. Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Lokalizacja

Bochnia, Małopolskie
ul. gen. Tadeusza Jakubowskiego 14/48, 32-700

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu