Menu użytkownika

Header Bg Front

Centrum Techniki Narzędziowej - internetowy sklep z narzędziami

Dodaj do ulubionych
Kontakt biuro@ctn.wroclaw.pl
http://ctn24.pl/

Opis

Jesteśmy na rynku od 2011 roku, działamy jako sklep internetowy i stacjonarny. W swojej pracy stawiamy na jakość, dlatego oferujemy tylko uznane i renomowane marki będące gwarantem jakości. Naszych klientów wspieramy zarówno w trakcie wyboru i zakupu sprzętu, jak i po sprzedaży, zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Chętnie doradzamy, wyjaśniamy i demonstrujemy działanie naszych produktów. Nasz personel posiada odpowiednią wiedzę techniczną i długoletnie doświadczenie w pracy z narzędziami, więc każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę. Przyjmujemy zapytanie ofertowe, a przy tworzeniu ofert handlowych zawsze bierzemy pod uwagę preferencje i możliwości finansowe klientów. Obsługujemy również płatności w formie ratalnej i leasingowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
ul. Krakowska 141-155, 50-428

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu