Menu użytkownika

Header Bg Front

Sztuczna biżuteria - Błyskot.pl sklep

Dodaj do ulubionych

Opis

Modna biżuteria z pierwszych stron gazet nie musi być droga! Oferujemy Państwu sklep, w którym znaleźć można produkty wykonane z metali, elementów naturalnych lub nawet malowanego drewna. Wszystko komponuje się wprost idealnie, nie uczula i zachowuje wysoki połysk i jakość przez bardzo długo. Nie kosztuje przy tym dużo. Z nami zaplanujesz każdą kreację i będziesz codziennie wyglądała nieco inaczej.

Błyskot oferuje biżuterię drobną, jak łańcuszki, celebrytki drobne pierścionki czy kolczyki jak również masywne kolie, szerokie koła czy sygnety.

Lokalizacja

Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie
Sadowa 6, 11-200 Bartoszyce

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu