Menu użytkownika

Header Bg Front

INSOFT sp. z o.o.

Dodaj do ulubionych
Kontakt insoft@insoft.com.pl
http://www.insoft.com.pl

Opis

Firma Insoft oferująca nowoczesne oprogramowania dla sklepów prowadzących sprzedaż detaliczną w różnych branżach istnieje na rynku już 25 lat. Dla jej obecnych oraz przyszłych klientów tak długie doświadczenie jest gwarancją stabilności i niezawodności rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie łącząc się tutaj z innowacyjnością zapewnia wysoką jakość, trwałość produktów oraz ich różnorodność. Oferowany jest program handlowy dla firm działających w różnorodnych branżach m.in. z zakresu gastronomii, stacji paliw czy produktów spożywczych. Firma Insoft oferuje także oprogramowanie handlowe w różnych obszarach sprzedaży, proponując system kasowy POS lub POS Premium, proste oprogramowanie kas, program dla sieci sklepów czy najbardziej popularny program dla sklepu, czyli PC-Market.Insoft ma swoich wieloletnich stałych klientów, a grono nowych ciągle się powiększa. Realizowane jest to poprzez spełnianie wszystkich potrzeb klientów, a także wychodzenie im naprzeciw. To także wspieranie klientów nawet w trudnych sytuacjach i gotowość serwisantów i handlowców Insoft do ciągłej pomocy w rozwiązywaniu problemów oraz ich elastyczności w różnych sprawach. Klienci mogą liczyć na stałe wsparcie oraz pomoc w aktualizacji oprogramowania. W oczach klientów produkty firmy Insoft są niezawodne, wysokie jakościowo oraz najlepsze z dostępnych na rynku.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
CAŁA POLSKA, 31-227

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu