Menu użytkownika

Header Bg Front

Pokoje Gościnne Dąbrówka

Dodaj do ulubionych
Kontakt ul. 1 Maja 73
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 36 27
kom.: 796 078 247
http://www.kudowa-dabrowka.pl/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 2- oraz 3-osobowe. Wszystkie nasze pokoje posiadają niezależne wejście, a niektóre także osobną łazienkę. Każdy z pokoi wyposażony jest w czajnik, podstawowe naczynia oraz sztućce. Dodatkowo każdy pokój posiada także TV oraz Internet Wi-Fi.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy obszerny, słoneczny taras oraz teren, na którym można zorganizować ognisko lub grilla. Dysponujemy także zamykanym parkingiem. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy także lodówkę. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój, Dolnośląskie
ul. 1 Maja 73 , 57-350 Kudowa Zdrój

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

miejsce na reklamę

Reklamuj się w naszych katalogach

Zależy Ci na lepszym dotarciu do Klienta? Wiesz jak istotne jest dzisiaj pozycjonowanie? To miejsce może być Twoje. Reklama będzie wyświetlała się na wszystkich naszych katalogach firm. Skontaktuj się z nami pod adresem: reklama@im-logic.pl

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu