Menu użytkownika

Header Bg Front

DamianŚlimak e-marketing

Dodaj do ulubionych
Kontakt info@damianslimak.pl
https://damianslimak.pl/

Opis

Od lat współpracuję z różnymi sklepami internetowymi i stacjonarnymi, firmami świadczącymi usługi oraz osobami prywatnymi. Nie tylko doradzam, ale również wprowadzam w życie swoją wiedzę i doświadczenie, dlatego zaufało mi już wiele firm.

Jak działam?

Pozwól, że wszystko Ci wyjaśnię na naszym pierwszym spotkaniu. Pierwsza godzina konsultacji jest darmowa. To doskonała okazja, by poznać mnie oraz mój tryb pracy. Ty przedstawisz swoje wyzwania, a ja doradzę Ci, jak im sprostać. Powiem Ci, jak pracuję nad osiąganiem celów. Przedstawię Ci poszczególne etapy współpracy, żebyś mógł zobaczyć, na co się decydujesz. To czas na wzajemne zadawanie pytań. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad danym zagadnieniem, wytłumaczę Ci wszystko w przystępnej formie.

Jestem ekspertem w efektywnej promocji marek, firm, sklepów internetowych czy prywatnych osób w różnych kanałach online. Głównymi obszarami moich działań są kampanie reklamowe w Google oraz na Facebooku. Wszystkie czynności skierowane są na wzrost ilości oraz wartości transakcji, zwiększenie zwrotu z inwestycji (ROI) oraz zmniejszenie kosztów pozyskiwania klientów.

Nieustanie poszerzam swoją wiedzę na temat funkcjonalności i możliwości, które daje internet. Jestem na bieżąco ze wszystkimi nowościami w tej sferze. Ciągle poszukuję nowych i lepszych rozwiązań, by sprostać zmieniającemu się światu marketingu internetowego. Podejmuję każde wyzwanie.

 

Lokalizacja

Częstochowa, Śląskie
ul. Łódzka 8/12 lok. 8.3, 42-200 Częstochowa

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu