Menu użytkownika

Header Bg Front

Pensjonat Nad Potokiem**

Dodaj do ulubionych
Kontakt ul. Nad Potokiem 26
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 44 31
kom.: 506 134 626
http://www.nad-potokiem.pl/

Opis

Nasz pensjonat znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Jednorazowo możemy przyjąć 45 osób tym samym stwarzając warunki do pobytu dla grup zorganizowanych i indywidualnych, a także rodzinnych. Na każdym piętrze naszego pensjonatu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia – do szybkiego przygotowania posiłków. Dodatkowo posiadamy także restaurację.

Teren naszego pensjonatu jest w całości ogrodzony i oświetlony, z wydzielonymi miejscami parkingowymi. Każdy z naszych pokoi posiada własną łazienkę oraz TV-Sat. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój, Dolnośląskie
ul. Nad Potokiem 26 , 57-350 Kudowa Zdrój

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

miejsce na reklamę

Reklamuj się w naszych katalogach

Zależy Ci na lepszym dotarciu do Klienta? Wiesz jak istotne jest dzisiaj pozycjonowanie? To miejsce może być Twoje. Reklama będzie wyświetlała się na wszystkich naszych katalogach firm. Skontaktuj się z nami pod adresem: reklama@im-logic.pl

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu