Menu użytkownika

Header Bg Front

Kontakt Karłów 9
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 500 108 433
http://www.karlow.com.pl/

Opis

Z okien naszego pensjonatu rozciąga się widok na masywy skalne najwyższego wzniesienia – Szczelińca i na zielone łąki położone u jego stóp.

Nasz pensjonat dysponuje pokojami 2-, 3- oraz 4-osobowymi z łazienkami i TV. Posiadamy także całoroczne domki drewniane 4-5-osobowe z łazienką, aneksem kuchennym, TV, Wi-Fi oraz tarasem. W obrębie naszego pensjonatu znajduje się parking dla gości, a także miejsce w którym można zorganizować imprezę przy ognisku. Posiadamy także zjeżdżalnię dla dzieci, huśtawki oraz piaskownicę. 

Lokalizacja

Karłów, Dolnośląskie
Karłów 9 , 57-350 Kudowa Zdrój

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

miejsce na reklamę

Reklamuj się w naszych katalogach

Zależy Ci na lepszym dotarciu do Klienta? Wiesz jak istotne jest dzisiaj pozycjonowanie? To miejsce może być Twoje. Reklama będzie wyświetlała się na wszystkich naszych katalogach firm. Skontaktuj się z nami pod adresem: reklama@im-logic.pl

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu