Menu użytkownika

Header Bg Front

BeKrakow - usługi prywatnego szofera w Krakowie

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 530 800 009
www.bekrakow.com

Opis

BeKrakow to firma zajmująca się przede wszystkim transferami lotniskowymi w Krakowie oraz Katowicach. Świadczone są też najwyższej jakości usługi transportowe jako prywatne taxi bądź transport VIP. Oferta przewiduje ponadto wycieczki do Oświęcimia i Zakopanego. BeKrakow kieruje swoją ofertę do osób, które są zainteresowane skorzystaniem z usługi prywatnego szofera, który dowiezie Klienta w ustalone miejsce. BeKrakow to komfort podróży, przyjazne ceny i oszczędność czasu. Oferta firmy BeKrakow składa się też z usług taxi z Krakowa do Bratysławy, Ostrawy, Budapesztu, Wiednia, Berlina, Lwowa, Drezna, Pragi i Frankfurtu. Planujesz taką podróż? Skontaktuj się z BeKrakow, aby poznać szczegóły podróży na wymienionych trasach. Zapraszamy!

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Myślenicka 130, 30-698

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu