Menu użytkownika

Header Bg Front

"Ramzes" Jarosław Lisowski

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 601 70 33 31
http://www.ramzes-wroclaw-busy.pl

Opis

Oprócz pociągów oraz aut lub samolotów coraz to pokaźniejszą furorę robią busy, które stają się coraz to bardziej wziętym środkiem przewozowym pokaźniejszych grup ludzi. Wynająć busy wolno nie tylko do przewozów na obszarze kraju, lecz także do przewozów międzynarodowych. Na obszarze Wrocławia jest niejedno miejsce, gdzie znajduje się wynajem busów. Ogromnym zamiłowaniem cieszy się transport osób - profesjonalna usługa oferowana przez firmę "Ramzes" Jarosław Lisowski. Jest to spowodowane w głównej mierze tym, że jest to obszerne miasto o ogromnej liczbie mieszkańców. Akcesoryjnym atutem Wrocławia jest bliskość lotniska, przez które rocznie przewija się nadzwyczaj wielka liczba pasażerów - właśnie do nich propozycję kieruje korporacja Ramzes.

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
ul. Rybnicka 18/10 , 52-016

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu