Menu użytkownika

Header Bg Front

Borys Team - wypożyczalnia samochodów

Dodaj do ulubionych
Kontakt 605585877
http://borys-team.pl/

Opis

Przylatujesz na Śląsk do rodziny i chciałbyś swobodnie poruszać się po Polsce? Nasza firma Borys Team oferuje wynajem znakomitej jakości oraz w pełni sprawnych samochodów, które na pewno Cię nie zawiodą. Przylatując na wakacje do Polski, wypożyczone auto daje dużą swobodę w zwiedzaniu oraz w przemieszczaniu się po rożnych lokacjach. Nasz warsztat samochodowy oferuje także profesjonalną pomoc drogową, którą realizujemy w miastach, takich jak Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Tychy, Sosnowiec oraz Tarnowskie Góry. Wykonujemy usługi naprawcze aut po awarii lub kolizji. Zapraszamy.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie, Śląskie
ul. Przyjaźni 16, 41-103

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu