Menu użytkownika

Header Bg Front

Platforma rezerwacji sal - Spotello

Dodaj do ulubionych
Kontakt bok@spotello.pl
22 242 82 18
https://www.spotello.pl

Opis

Platforma rezerwacji sal Spotello

 

Jeśli organizujesz szkolenia, konferencje lub inne wydarzenia w wielu miastach Polski, to zapewne wiesz, jak żmudne i czasochłonne jest przeglądanie setek stron internetowych w celu porównania ofert sal na wynajem. Teraz sale szkoleniowe, konferencyjne, komputerowe, rekrutacyjne i coachingowe możesz wyszukiwać na jednej, ogólnopolskiej platformie Spotello!

 

Dzięki Spotello znajdziesz idealną salę, korzystając z szybkiej wyszukiwarki oraz filtrów. Wybraną salę możesz zarezerwować bezpośrednio online - wstępnie lub na pewno. Sprawdź pozostałe korzyści na https://www.spotello.pl.

 

Jesteśmy obecni w wielu mediach społecznościowych! Obserwuj nasze profile na Facebooku, Twitterze, Pintereście, Google+

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie

Video

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu