Menu użytkownika

Header Bg Front

Sudeckie Chaty

Dodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościuszki 10
57-350 Kudowa Zdrój

tel.: 74 866 11 17
http://www.sudeckiechaty.pl/

Opis

Każdy z naszych domków składa się z pokoju dziennego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym oraz trzema sypialni. Jeden domek może pomieścić nawet do 10 osób.

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się boisko sportowe, miejsce na ognisko oraz zadaszony grill. Z myślą o naszych najmłodszych Gościach przygotowaliśmy plac zabaw oraz przejazdy na kucykach „Kuba” i „Max”. W wolierach trzymamy ozdobne kurki, bażanty i króliczki. Wielką atrakcją naszego gospodarstwa są wolno chodzące pawie.

Dodatkowo na terenie naszego gospodarstwa wybudowaliśmy Smażalnie Ryb oraz łowisko. Klimatyczne wnętrze smażalni oraz atmosfera panująca w środku sprawia, że posiłki spożywane u nas są pożywieniem dla ciała jak i dla ducha. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój, Dolnośląskie
ul. Kościuszki 10 , 57-350 Kudowa Zdrój

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu