Menu użytkownika

Header Bg Front

Adwokat Grzegorz Cieślik

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel. kom. +48 517 906 796
fax: 22 203 40 62
grzegorz.cieslik@adwokatura.pl
http://adwokatgrzegorzcieslik.pl

Opis

Dbałość o siebie to w szczególe rozumienie własnych wymogów. Czasami napotykamy się z kimś na drodze sądowej i już nie jest tak kolorowo jakby się pragnęło. Z pewnością w każdym wypadku można przecież liczyć na prawnika, jaki będzie starał się jak najprzyzwoiciej reprezentować dobre imię osoby, jaka go wynajęła. Z pewnością Adwokat Grzegorz Cieślik bezbłędnie zdaje sobie sprawę z tego, co powinien zrobić, żeby dla jego kontrahenta była to perfekcyjna droga wyjścia. Niekiedy nie są to jedynie rozprawy dotyczące rozwodów, czy też sprawy powiązane z karambolami drogowymi, gdzie spieramy się o to, kto kogo przytarł pierwszy i gdzie spoczywa wina.

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Śniadeckich 20/15, 00-656

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu