Menu użytkownika

Header Bg Front

Stalesia Sp. z o. o.

Dodaj do ulubionych
Kontakt 12 260 10 65
http://stalesia.com

Opis

Prezentujemy wyjątkową ofertę polskiej hurtowni stali nierdzewnej Stalesia Sp. z o. o., która jest producentem wyrobów hutniczych. Wszystkie produkty wytwarzane przez firmę Stalesia Sp. z o. o. cechują się bardzo wysoką wytrzymałością oraz odpornością na różne czynniki zewnętrzne, jak kwasy, środki chemiczne, wysokie i niskie temperatury lub działania atmosferyczne. Nasze wyroby hutnicze produkujemy w różnych typach i gatunkach: nierdzewne, żaroodporne, kwasoodporne, zimno ciągnione, bez szwu oraz kwasoodporne. Nasz asortyment to między innymi tuleje, hollow bars, kątowniki, rury instalacyjne i blachy. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Mariana Domagały 19, 30-741

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu