Menu użytkownika

Header Bg Front

Skip Recycling - wywóz odpadów Poznań

Dodaj do ulubionych
Kontakt 600 816 516
http://skip-recycling.pl/

Opis

Skip-recycling działa na rynku od kilkunastu lat i od tego czasu stale powiększa swoje kompetencje w branży, poprzez inwestycje w infrastrukturę, sprzęt oraz personel.

Jesteśmy gronem profesjonalistów, które korzysta wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu. Jedną z naszych specjalizacji są profesjonalne prace rozbiórkowe.

W naszej ofercie znajduje się wywóz odpadów zielonych, wywóz ziemi oraz gliny. Oferujemy również kontenery na odpady budowlane i inne nieczystości stałe. Nasza firma obsługuje cały Poznań oraz wszystkie pobliskie miejscowości.

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
os. Jana III Sobieskiego 4/5, 60-688

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu