Menu użytkownika

Header Bg Front

Domek na skale

Dodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościuszki 162
57-350 Kudowa Zdrój

kom.: 731 666 112
http://www.domeknaskale.com.pl/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 4 apartamenty 3- i 6-osobowe z łazienkami oraz kuchnią z pełnym wyposażeniem, w których wypocząć może 18 osób. Łazienki w apartamentach są obszerne z toaletą, umywalką i nowoczesną kabiną prysznicową z hydromasażem. W każdym apartamencie znajduje się telewizor LCD z telewizją cyfrową.

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy salę kominkową, w której mogą Państwo miło i ciekawie spędzić wolny czas. Nasza sala została utworzona w wykutej skale, jej niepowtarzalny wygląd sprawia, że jest jedyną tego rodzaju atrakcją w regionie. Na terenie obiektu posiadamy także miejsce na ognisko. 

Lokalizacja

Kudowa Zdrój, Dolnośląskie
ul. Kościuszki 162 , 57-350 Kudowa Zdrój

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

miejsce na reklamę

Reklamuj się w naszych katalogach

Zależy Ci na lepszym dotarciu do Klienta? Wiesz jak istotne jest dzisiaj pozycjonowanie? To miejsce może być Twoje. Reklama będzie wyświetlała się na wszystkich naszych katalogach firm. Skontaktuj się z nami pod adresem: reklama@im-logic.pl

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu