Menu użytkownika

Header Bg Front

U2Dance - szkoła tańca

Dodaj do ulubionych
Kontakt kontakt@u2dance.pl
https://www.u2dance.pl/

Opis

Szkoła tańca U2Dance oferuje kursy tańca dla każdego, w każdym wieku, stopniu zaawansowania i różnym poziomie doświadczenia. Chcesz pewnie czuć się na parkiecie? Kursy w U2Dance prowadzi doświadczona para tancerzy, którzy byli nagradzani na wielu krajowych i światowych konkursach. Kursanci oprócz poznawania nowych układów i choreografii, poznają taniec jako sztukę i pasję. Szkoła tańca U2Dance zaprasza wszystkich pragnących poznać podstawowe kroki i przekonuje, że kursanci bardzo szybko odnajdą się w rytmicznych pląsach w rytm dobrej muzyki. Efekty kursu zobaczą najlepiej na imprezie lub weselu, gdzie będą mogli wykorzystać nabyte umiejętności. Pozwól nam udowodnić, że taniec przy muzyce to sposób na każdą okazję.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
al. 3 Maja 11a

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu