Menu użytkownika

Header Bg Front

Prezenty Driving Experience - przejazd samochodem rajdowym

Dodaj do ulubionych
Kontakt 12 410 00 81
http://prezenty.sjs.pl

Opis

W ofercie Prezentów Driving Experience dostępne są warianty prezentów motoryzacyjnych. Przejazd sportowym samochodem rajdowym po torze wyścigowym to wielkie przeżycie, dlatego voucher na taką przejażdżkę jest tak wyjątkowym prezentem dla niejednego fana F1. Ogromna dawka adrenaliny i pozytywnych emocji to jest to, czego można oczekiwać od jazdy po torze rajdowym. Jeśli masz zamiar wykupić auto prezent, to możesz zdecydować się na jedną z dostępnych opcji: jazda KTM, nauka driftingu, jazda Mitsubishi Lancer, Nissan GTR, Lamborghini, Porsche i Ferrari. Jazda na torze wyścigowym jako prezent? Prezenty Driving Experience to najlepsza opcja w zakresie motoprezentów.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu