Menu użytkownika

Header Bg Front

BikeSalon.pl Warszawa

Dodaj do ulubionych
Kontakt 22 610 77 78
https://www.bikesalon.pl

Opis

Leasing to pojęcie, które przywołuje na myśl samochody, ale nie tym razem. BikeSalon.pl dba o kondycję Twoich pracowników, więc jeśli masz własną firmę, możesz kupić u nas rowery na leasing.

Zakup musi mieścić się w zakresie od 2 tysięcy do 30 tysięcy złotych netto, więc niezależnie od liczby pracowników, znajdziecie coś dla siebie. Spośród oferty możesz wybrać między innymi rowery trekkingowe, miejskie, szosowe, a nawet górskie – wszystko w zależności od Waszych wspólnych potrzeb. Oferta obejmuje również akcesoria rowerowe w tym kaski i oświetlenie. Zadbaj o zdrowie firmy i zapomnij o staniu w korkach.

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Ostrobramska 38b , 04-193

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu