Menu użytkownika

Header Bg Front

Tłumaczenia specjalistyczne i inne – colltra

Dodaj do ulubionych
Kontakt kornelia
https://colltra.pl/

Opis

Biuro tłumaczeń colltra oferuje usługi tłumaczeniowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku w branży tłumaczeniowej – oferujemy różnorodne usługi tłumaczeniowe, przede wszystkim tłumaczenia specjalistyczne (prawne i prawnicze, techniczne, medyczne i inne), a także: tłumaczenia zwykłe, pisemne oraz ustne (symultaniczne – kabinowe lub szeptane oraz konsekutywne), tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia uwierzytelnione, tłumaczenia stron www, inne. Realizujemy tłumaczenie z wszystkich języków europejskich. Szczegóły na stronie: https://colltra.pl/ - zapraszamy.  

Lokalizacja

Śląskie

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu