Menu użytkownika

Header Bg Front

Bursztynowe Wzgórze Family Resort

Dodaj do ulubionych

Opis

Bałtyk jest ładnym, jednakowoż zimnym morzem. Linia brzegowa w Polsce zezwala nasycać się słoną wodą turystom, którzy na wczasy nad morzem są w stanie wybrać tysiące pięknych miejsc. W wypadku polskich wybrzeży, jest w gruncie rzeczy duża różnorodność. Można wybrać się nad nasze morze, gdzie zamieszkując w wykwintnym kurorcie korzystać z uciech plażowania w dzień, a rozrywki oraz dyskotek wieczorową porą. Namówiliśmy Państwa? Toteż czas najwyższy dbać o nocleg - oto Bursztynowe Wzgórze Family Resort, świetne miejsce dla każdego, to pragnie spędzić urlop nad polskim morzem. Mieścimy się w miejscowości sianożęty - wpadnij, sprawdź wiadomości i przyjedź do nas!

Lokalizacja

Sianożęty, Zachodniopomorskie
Wschodnia 4, 78-111

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu