Menu użytkownika

Header Bg Front

Biuro matrymonialne Serenada

Dodaj do ulubionych
Kontakt 510580466
www.serenada.pl

Opis

Biuro matrymonialne Serenada poprzez swoje usługi matrymonialne pragnie dotrzeć do samotnych w całym kraju aby umożliwić im wygranie z samotnością. Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnymi i profesjonalnymi usługami, do przejrzenia ofert i podjęcia racjonalnej decyzji skorzystania z naszych propozycji. Jesteśmy rzetelną firmą, pomagamy w doborze ofert i nawiązywaniu kontaktów z wybranymi osobami. Jeśli jesteś zdecydowana/y, zarejestruj się, załóż ciekawy profil a po jego zatwierdzeniu i opłaceniu promocyjnego abonamentu, umawiaj spotkania i randki. Skorzystaj z dobrej oferty usługowej i solidnego Biura.

Lokalizacja

Ustka, Pomorskie
ul. Nowa 5, 76-270

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu