Menu użytkownika

Header Bg Front

Psycholog dziecięcy - CentrumSłowo

Dodaj do ulubionych
Kontakt erka1988@onet.pl
http://www.centrumslowo.pl/

Opis

Psycholog dziecięcy - jeżeli szukacie odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby, to zapraszam do kontaktu. Już od wielu lat zajmuje się pracą z dziećmi i mogę powiedzieć, że udało mi się już rozwiązać wiele problematycznych spraw. Pracuje nie tylko z samymi dziećmi, ale również z ich Rodzicami. Wspólna praca nad rozwijającym się problemem psychologicznym sprawia, że szybciej daje się opanować sprawę. Wystarczy tylko wykazać trochę chęci oraz zrozumienia, a możecie być pewni, że wszystko uda się uratować. Zapraszam do współpracy wszystkie osoby, które nie boją się terapii w moim gabinecie. Jestem po to, aby pomóc Wam oraz Waszym dzieciom zmierzyć się ze wszystkimi problemami natury psychologicznej.           

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
ul. Chociszewskiego 21/6 , 60-255

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu