Menu użytkownika

Header Bg Front

Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k.

Dodaj do ulubionych

Opis

Jeśli uwielbiasz dbać o swoje zdrowie i jesteś zwolennikiem stałego kontrolowania stanu swojego zdrowia w warunkach domowych, to marka Domowe Laboratorium z pewnością jest Ci bliska. Jeśli nie to zapraszamy do zapoznania się z nią oraz z oferowanym asortymentem jakim są m.in. testy pH, owulacyjne, ciążowe, testy badające stan układu trawiennego, moczowego i płciowego, a także testy do diagnostyki nowotworowej. Firma Hydrex Diagnostics (właściciel marki Domowe Laboratorium) działa na rynku od ponad 30 lat, co gwarantuje wysokie obycie w branży i wysoką jakość oferowanych usług. Cała oferta znajduje się na stronie oficjalnej.

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Tomasza Zana 4, 04-313

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu