Menu użytkownika

Header Bg Front

Koryzna Clinic - Stomatolog Szczecin

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 91 812 15 41
+48 607 236 896
gabinet@klinikakoryzna.pl
http://klinikakoryzna.pl/

Opis

Nasza klinika zajmuje się profilaktyką i leczeniem zębów osób w każdym wieku. Specjalizujemy się w wszczepieniu implantów zębów, protetyce 3d, chirurgi, rekonstrukcji kości i leczeniu paradontozy.

Stomatolog Dr n.med. Kacper Koryzna jest absolwentem PAM w Szczecinie. Został wyróżniony najwyższym tytułem w dziedzinie implantologii stomatologicznej  Master of Science in Oral Implantology.

Specjalnością naszej kliniki są zabiegi z dziedziny implantologii. Od wielu lat specjalizujemy się w wszczepianiu implantów zębów najwyższej jakości. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz 100% zadowolenia.

Posiadamy również duże doświadczenie stomatologii zachowawczej w tym leczeniu próchnicy zębów, odbudowie tkanek zęba oraz leczeniu kanałowym (endodentyczne).

Profilaktyka w stomatologii jest pierwszy i najważniejszym krokiem w leczeniu paradontozy czy próchnicy. Utrzymanie odpowiedniej higieny jamy ustnej jest podstawą by utrzymać zdrowe zęby. Do leczenia próchnicy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz sprzęt. Podczas zabiegów wykorzystujemy nowoczesne znieczulenie komputerowe co przekłada się na wyższy komfort pacjenta podczas zabiegu.

Stomatologia estetyczna
Oferujemy szeroką gamę zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej, które przywrócą piękny i zdrowy uśmiech. W naszej ofercie są:

  • licówki zębów
  • korony zębowe
  • mosty protetyczne
  • odbudowa korony zęba z wykorzystaniem kompozytów ceramicznych

Do grona naszych zadowolonych pacjentów należą osoby nie tylko ze Szczecina czy okolic, ale całej europy zachodniej, w Szczególności z Niemiec.

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie
sienna 4/1, 70-542

Video

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu