Menu użytkownika

Header Bg Front

Firma Exportowo-Importowa

Dodaj do ulubionych
Kontakt 17 864 31 22
www.serwis-kop.pl

Opis

 

Firma Serwis-Kop to dystrybutor oraz importer części do maszyn rolniczych oraz budowlanych. Oferowane produkty są orgynalne oraz wyróżniają się najlepszą jakością Zanleżć można części znanych marek tj. JCB, VOLVO, CAT, KOMATSU oraz CASE. Wszystkie oferowane produkty są objęte gwarancją. Wykwalifikowana kadra potrafi doradzić najbardziej odpowiednią część do określonej maszyny. Celem firmy jest stałe poszerzanie oferty, tak aby każdy dokonał udanego zakupu, bo liczy się zadowolenie Klienta! Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej.

Lokalizacja

Rzeszów, Podkarpackie
ul. Podkarpacka 57A, 35-082

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

miejsce na reklamę

Reklamuj się w naszych katalogach

Zależy Ci na lepszym dotarciu do Klienta? Wiesz jak istotne jest dzisiaj pozycjonowanie? To miejsce może być Twoje. Reklama będzie wyświetlała się na wszystkich naszych katalogach firm. Skontaktuj się z nami pod adresem: reklama@im-logic.pl

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu