Menu użytkownika

Header Bg Front

Kontakt 801 081 018
www.bratex.pl

Opis

Bratex to firma, która specjalizuje się w produkcji blach, pokryć dachowych oraz rynien i systemów rynnowych. Siedziba marki mieści się w Dębicy, czyli mieście w woj. podkarpackim. Współpracuje ze szwedzkim koncernem SSAB, dostarczającym jej wysoko wytrzymałą stal. Firma wyróżnia się, na tle konkurencji, genialnym stosunkiem jakości do ceny i niepowtarzalnym wzornictwem swoich produktów. Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z oferty Bratex. Zapoznasz się z nią na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Lokalizacja

Dębica, Podkarpackie
Przemysłowa 22, 39-200

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

miejsce na reklamę

Reklamuj się w naszych katalogach

Zależy Ci na lepszym dotarciu do Klienta? Wiesz jak istotne jest dzisiaj pozycjonowanie? To miejsce może być Twoje. Reklama będzie wyświetlała się na wszystkich naszych katalogach firm. Skontaktuj się z nami pod adresem: reklama@im-logic.pl

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu