Menu użytkownika

Header Bg Front

Dunes Panele Dekoracyjne 3D

Dodaj do ulubionych
Kontakt dunes@dunes.pl
www.dunes.pl

Opis

Dunes to firma z Lubelszczyzny. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji trójwymiarowych paneli ściennych. Nasze panele dekoracyjne 3D to innowacyjny sposób dekoracji ścian. Wykonujemy je z najwyższej jakości gipsu ceramicznego, wzmocnionego siatką z włókna szklanego. To produkt całkowicie bezpiecznym dla ludzi oraz środowiska. Niepalny, nietoksyczny, pozbawiony lotnych związków mineralnych. Te właściwości sprawiają, że panele Dunes nadają się do wykańczania i zdobienia wszelkiego rodzaju ścian wewnętrznych, w tym również kominków. Ozdobiona w ten sposób ściana ożywa i zyskuje całkiem nowy charakter. Trójwymiarowość paneli można podkreślić stosując dodatkowo oświetlenie punktowe lub ledowe. W ofercie jest obecnie 35 różnorodnych wzorów, spośród których każdy może wybrać coś dla siebie.

Lokalizacja

Lublin, Lubelskie
Jakubowice Konińskie Kolonia, ul. Kalinowa 8, 21-003

Video

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu