Menu użytkownika

Header Bg Front

Szynaka Meble

Dodaj do ulubionych
Kontakt info@szynaka.pl
https://www.szynaka.pl/

Opis

Szynaka Meble jest firmą prowadzoną z pokolenia na pokolenie i została założona już 60 lat temu. Pierwszy zakład produkcyjny znajdował się w hali o powierzchni 150 m2 i były wykorzystywane w nim tylko pilarki taśmowe oraz szlifierki. Aktualnie Szynaka Meble posiada już 6 hal produkcyjnych, których łączna powierzchnia wynosi ponad 500 000 m2. Firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży i zawsze służą swoją fachową pomocą. W ofercie znajdziesz meble do sypialni, salonu, biura, jadalni oraz pokoju dziecięcego. Osoby zainteresowane pełną ofertą sklepu internetowego zapraszamy na oficjalną stronę.

Lokalizacja

Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
Dworcowa 20, 14-260

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu