Menu użytkownika

Header Bg Front

AVENHANSEN Sp. z o.o. - szkolenia zamknięte

Dodaj do ulubionych
Kontakt 12 399 41 90
https://szkolenia.avenhansen.pl

Opis

Na ofertę firmy szkoleniowej AVENHANSEN Sp. z o.o. składają się szkolenia biznesowe. Skontaktuj się z AVENHANSEN Sp. z o.o. jeżeli chcesz doskonalić swoje umiejętności z zakresu sprzedaży, zarządzania, marketingu, komunikacji, prawa i wielu innych obszarów ściśle powiązanych z biznesem. AVENHANSEN Sp. z o.o. organizuje szkolenia otwarte i zamknięte. Najwyższa jakość oferowanych usług to wynik wieloletniego doświadczenia firmy w branży szkoleniowej. Oferta szkoleniowa to przede wszystkim szkolenia dla firm, szkolenia dla asystentek, kadr i administracji. Firma zajmuje się organizacją szkoleń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Katowicach i innych miastach. Szczegółowe informacje na temat kursów i szkoleń biznesowych AVENHANSEN Sp. z o.o. znaleźć można na stronie internetowej firmy.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Kronikarza Galla 4/9, 30-053

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu