Menu użytkownika

Header Bg Front

Szkoła Jazdy Subaru - szkoła kierowców rajdowych

Dodaj do ulubionych
Kontakt 12 410 00 81
szkolajazdysubaru.pl

Opis

Skontaktuj się ze Szkołą Jazdy Subaru jeżeli jesteś osobą zainteresowaną doszkalaniem jazdy samochodem. Chcesz mieć pewność, jak dobrze prowadzić samochód? Masz zamiar podjąć wyzwanie w postaci doskonalenia techniki jazdy samochodem? Nie wiesz, czym jest eco driving? Koniecznie zgłoś się do Szkoły Jazdy Subaru, która jest idealną dla Ciebie bezpieczną szkołą jazdy. W ramach oferty znajdują się szkolenia bezpiecznej jazdy, dzięki którym wszyscy znajdują coś dla siebie i mogą korzystać z dobrodziejstw tej nowoczesnej akademii jazdy. Szkolenia flotowe, rajdowe, motocyklowe, dla firm – to tylko część oferty. Oprócz tego Szkoła Jazdy Subaru organizuje kursy dla kierowców takie, jak chociażby kurs jazdy sportowej, kurs kierowcy rajdowego, kurs ekonomicznej jazdy czy kurs bezpiecznej jazdy. To właśnie w tej placówce dowiesz się, co to jest poślizg kontrolowany, safe driving, wychodzenia z poślizgu czy eko driving. Doskonalenie techniki jazdy w Szkole Jazdy Subaru to sama przyjemność. Zapraszamy!

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Wł. Żeleńskiego 103, 31-353

Nasze propozycje reklamowe:

srebrne naszyjniki od Atwora

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat prezentuje modne i zjawiskowe srebrne naszyjniki celebrytki, z cyrkoniami lub z elementami ceramicznymi. Propozycje ze sklepu to najwyżej jakości srebro, które charakteryzuje wysoki połysk, wyróżnia trwałość i przyciąga cena.

stomatolog jastrzębie zdrój

Gabinet Stomatologiczny Profimed Jastrzębie Zdrój

NZOZ PROFIMED poradnia stomatologiczna zaprasza do nowo otwartego gabinetu. Sprawdzony Stomatolog Jastrzębie Zdrój na ulicy Wrocławskiej 12. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Pacjentów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu